מנהיגות

פיתוח מנהיגות לביצועי שיא

תשתית אישית ואנושית ליצירת הישגים פורצי דרך


 סקירה כללית

התכנית פיתוח מנהיגות לביצועי שיא של NOVIS מציעה תהליך המשלב פיתוח מנהיגות דרך מיומנויות תקשורת, כלים לניהול אישי ושפה משותפת שיחד מבטיחים - ביצועי שיא.
קצב החיים הוא מהיר מאי פעם, הדרישה לחדשנות ואיכות גוברת, ערוצי המידע הולכים ומתרחבים ובקצה נמצאים המנהלים שעושים את כל שביכולתם לעמוד ביעדים ולייצר את פתרונות הדרושים. מנהלים רבים מוצאים את עצמם בתוך מציאות לחוצה ומתישה אל מול מתקפת הפרעות, לכן מטרתה של התכנית להפחית לחצים ולאפשר ביצועי שיא ותפקוד רגוע וממוקד.

התכנית לא מציעה את היכולת להספיק לעשות הכול, אלא את היכולת לעשות את הדברים החשובים באמת. משתתפי התכנית ילמדו לארגן את הזמן על ידי ניהול קבלת החלטות, מיקוד תשומת הלב ועבודה מדויקת עם האנרגיה והמשאבים שלרשותם. התמדה והקפדה בעבודה עם עקרונות אלו יאפשרו לביצועי שיא להתקיים.

קהל יעד

התכנית פיתוח מנהיגות לביצועי שיא מיועדת למנהלים בדרגים שונים המוצאים את עצמם מותשים, חסרי אנרגיה או רודפים אחר הזנב של עצמם במֵרוץ אחר עמידה ביעדים.
מומלץ להעביר את התכנית מצוות ההנהלה לצוות העובדים - מלמעלה למטה (בהתאמת תכנים) - במטרה לאפשר שפה משותפת החוצה סמכויות.


תוצאות

המשתתפים בתכנית זו ילמדו כיצד:

  • לקבל החלטות חשובות במהירות, בלי להיות מושפעים מלחץ.
  • ליצור בהירות בזמן אמת אל מול בעיות מורכבות.
  • לסנן הפרעות באופן שלא מאפשר להן לפגוע בדברים החשובים באמת.
  • לעורר השראה לביצועי שיא על ידי דוגמה אישית.
  • ליצור ולעצב מערכות יחסים שמזינות באנרגיה וממנפות ביצועים.

חווית הלמידה

התכנית פיתוח מנהיגות לביצועי שיא משלבת למידה של מתודולוגיות תוך סיעור מוחות נרחב, המאפשר לשפת הארגון לפגוש את שפת התכנית. התכנית משלבת אתגרים קבוצתיים שונים והתנסות במודלים של עבודה עם הנושאים הרגישים ביותר על שולחנו של כל מנהל. התכנית תעניק למשתתפים כלים וחוויות שיפתחו חלון אל עולם של אפשרויות להישגים יוצאי דופן.