אימון מנהלים
  • תכניות ושירותים

אימון מנהלים

אימון מנהלים


אימון אישי

אימון אישי מציע שותפות למסע ההשתפרות האישית והמקצועית שלך. האימון עוזר לנו להכיר את העוצמה שלנו ולהשקיע אותה במקומות הנכונים. אימון מאפשר לנו להבין את ההשפעה שלנו על אחרים, ועל ידי לקיחת אחריות להרחיב את יכולת ההשפעה לכדי מקסימום תוצאות רצויות.

למידע נוסף לחץ כאן


אימון צוות

בין אם מדובר על צוות אורגני, צוות מנהלים או צוות שהתכנס סביב פרויקט חד פעמי, הדרך לאפקטיביות היא אחת: שיתוף פעולה לטובת מטרה משותפת. נשמע פשוט? לא מדויק. כל מי שאי פעם עבד בצוות מכיר את המכשולים שעבודה כזו יכולה לזמן: אגו, כוחניות, עוינות ועוד. מה שיוצר חוויה לא נעימה, ביצועים חלשים ותוצאות עגומות.

למידע נוסף לחץ כאן


אימון בקבוצה

מסע אישי בו כל אחד מהמשתתפים הולך בדרכו המאתגרת. בזכות הנחיה מדויקת, הקבוצה לומדת כיצד לתמוך בכל אחד מחבריה וכל חבר לומד כיצד להיעזר בכוחה של הקבוצה. תוך כדי העבודה הקבוצה מתגבשת ונוצר שבט / קהילה בה לכל אחד ממשתתפיה יש גם מחויבות להצלחת חבריו לקבוצה.חניות, עוינות ועוד. מה שיוצר חוויה לא נעימה, ביצועים חלשים ותוצאות עגומות.

למידע נוסף לחץ כאן


אימון לפיתוח קריירה

אימון למנהלים שבוחרים להוביל את עצמם בתוך הארגון. קודמת והתפקיד מרגיש לך גדול? רוצה לחדד את היכולות בכדי להשיג יותר בפחות מאמץ? ללמוד איך להוביל מהלכים משמעותיים ולהשפיע בארגון?

למידע נוסף לחץ כאן