• אודות

אסתי רבינוביץ' – שותפה מייסדת

אסתי רבינוביץ'

בנימה אישית
את דרכי המקצועית לפני 27 שנה התחלתי בעולם הניהול וההנדסה. מעשיוּת וביצועים גבוהים היו מנת חלקי והערכים אותם קידשתי היו משימות ותוצאות. בתקופה זו ביצעתי מספר תפקידי ניהול בבנק לאומי. כמו כן תפקדתי כמנהלת חטיבה ושותפה בחברת הייעוץ אביב AMCG.

לפני יותר מעשור החלו הסדקים הראשונים להיבקע. הבנתי כי משהו לא עובד מספיק טוב. בזכות ניסיוני העשיר בניהול בפועל ובייעוץ תפעולי לחברות, נוכחתי לדעת שוב ושוב כי הפתרונות התפעוליים אינם מיושמים בשטח טוב מספיק וכי לגורם האנושי השפעה מכרעת על ההצלחה.

אז החלה לחלחל אצלי התודעה כי כל מערכת היא בראש וראשונה מרקם אנושי עדין, מרקם אשר מאפשר לכל אחד להיות בו מנהיג, בתנאי שישכיל להקשיב ויגלה רגישות לכל הסובב אותו.

ומה יותר אטרקטיבי מלכוון עצמי לשם, תוך הבנה עמוקה כי הפתרונות והשינויים החיוביים נמצאים במקום בו האנוש פוגש את המשימה ולהפך. לכן פניתי ללימודי ייעוץ ארגוני, לקורסים והכשרות באימון ופיתוח מנהיגות. המפגש עם המודל הקו אקטיבי של CTI סלל את הדרך, בהיותו משלב באופן מיטבי את השיח הרגשי העמוק עם השיח הביצועי והאיכותי.

בדרך פשוטה וברורה, אני פועלת היום מתוך כוונה להגיע לאנשים, להתחבר אליהם במקום שבו הם נמצאים ויחד ליצור מציאות ממשית המתאימה למטרותיהם. בשפת המקצוע: אני מלווה אותם להישגים.

מה אני עושה
יועצת ניהולית, מאמנת קו-אקטיבי, מנחה ומדריכה מנוסה. עובדת עם מנהלים באופן אישי, בצד עבודה מול צוותים וצוותי הנהלה בארגונים ועסקים שונים. המתודולוגיה שלי היא: שימת דגש רב על התרבות והאקלים הארגוניים, האווירה והתקשורת הבין-אישית בארגון.

בנוסף אני מנחה ומרצה במרכז ההשתלמויות בר-אילן בקורסי הכשרת מאמנים וייעוץ ארגוני, בעלת הסמכה ל-Supervision ומדריכה בפועל.

רקע השכלתי